STOLARZ II

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ STOLARZ 2

MASZYNY I URZĄDZENIA - mgr Waldemar Mendak                                           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta pracy nr 1 połączenia
Połączenia i montaż precyzyjny
Połączenia_u

Połączenia stolarskie_u

RYSUNEK TECHNICZNY - inż. Małgorzata Noworyta                                           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tematy do realizacji RYSUNEK TECHN. 1 tydzień
Załączniki nr 1

Tematy do realizacji RYS. TECHN. 2 tydzień

Tematy do realizacji 3 tydzień

Tematy do realizacji RYS. TECHN. 4 tydzień

TECHNOLOGIA I MATERIAŁOZNAWSTWO - mgr inż. Małgorzata Dudzińska      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

STOLARZ TECHNOLOGIA Część 1 Wykonywanie połączeń stolarskich

STOLARZ TECHNOLOGIA część 2 Klejenie i oklejanie elementów z drewna i tworzyw drzewnych

TECHNOLOGIA Część 3 Wykończanie powierzchni drewna

TECHNOLOGIA Część 4 Wytwarzanie mebli