SPRZEDAWCA II

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ SPRZEDAWCA 2

JĘZYK OBCY ZAWODOWY - mgr Justyna Krzemień                                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tygodniowe tematy w zawodzie sprzedawca II Justyna Krzemień, tydzień pierwszy

Sprzedawca II, załącznik 1, słówka do tłumaczenia.

OBSŁUGA KLIENTÓW - mgr Ewa Żak Łebek                                               Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ORGANIZACJA I TECHNIKA SPRZEDAŻY - mgr Małgorzata Ostręga        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Real.Towar I

Real OTS I.

TOWAR JAKO PRZEDMIOT HANDLU - mgr Małgorzata Ostręga                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.