SPRZEDAWCA II

foto1
Zapraszamy do Zespołu Placówek Oświatowych w Olkuszu
foto1
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
foto1
Nowoczesne pracownie szkoleniowe
foto1
Bursa Szkolna
foto1
Sale konferencyjne

Zespół Placówek Oświatowych w Olkuszu

  • Zajęcia na kursie będą odbywać się w terminie: od 25.01.2021 do 19.02.2021. w sposób zdalny, tj. wszystkie zajęcia odbywać się będą przez internet. 

  • W trakcie nauczania zdalnego obowiązkiem ucznia jest stały kontakt z nauczycielami prowadzącymi zajęcia na kursie, zgodnie z poniższym planem zajęć (e-maile do nauczycieli prowadzących zajęcia podane są obok każdego przedmiotu).
  • Nauczyciele określą formy prowadzenia zajęć z uczniami i będą systematycznie przesyłać wszelkie materiały na e-maile uczniów oraz sprawdziany z przerabianego materiału.
  • W przypadku problemów z łączem internetowym, prosimy każdego ucznia o kontakt ze swoją macierzystą Szkołą w celu ustalenia formy i czasu korzystania ze szkolnej pracowni internetowej.

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ SPRZEDAWCA 2

 WAŻNE: Wytyczne dla uczniów realizujących naukę zdalną w CKZ Nr 2 w Olkuszu 

 

JĘZYK OBCY ZAWODOWY - mgr Justyna Krzemień                                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 https://classroom.google.com/c/MjU5ODk1MDY5NDk1?cjc=ywqsyxq

Tygodniowe tematy w zawodzie sprzedawca II Justyna Krzemień, tydzień pierwszy

Sprzedawca II, załącznik 1, słówka do tłumaczenia.

 

OBSŁUGA KLIENTÓW - mgr Ewa Żak Łebek                                               Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

ORGANIZACJA I TECHNIKA SPRZEDAŻY - mgr Małgorzata Ostręga        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Real.Towar I

Real OTS I.

TOWAR JAKO PRZEDMIOT HANDLU - mgr Małgorzata Ostręga                 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.