Sprzedawca

Sprzedawca, Nazwisko i imię, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce urodzenia, PESEL, adres zamieszkania, Szkoła, adres e-mail, nr. telefonu, na adres e-mailowyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dane te są potrzebne do dokumentacji kursu oraz do wypełnienia Zaświadczeń o  ukończeniu Kursu).

Witam wszystkich uczniów uczestników Turnusu teoretycznego dokształcania młodocianych pracowników w zawodzie: Sprzedawca  w okresie: 25.05.2020 -19.06.2020 realizujących materiał nauczania w formie „nauczania  zdalnego na odległość”.

Tutaj znajduje się plan zajęć dla tego zawodu: PLAN ZAJEC SPRZEDAWCA

Nauczyciel: Janusz Kurek

BHP_MATERIALY_DLA_UCZNIA_CALOSC
BHP_tydzień_1_Kodeks_pracy