Plany zajęc na turnusach zawodowych

foto1
Zapraszamy do Zespołu Placówek Oświatowych w Olkuszu
foto1
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
foto1
Nowoczesne pracownie szkoleniowe
foto1
Bursa Szkolna
foto1
Sale konferencyjne

PLAN ZAJĘĆ NA TURNUSIE DOKSZTAŁCANIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW

W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 2 W OLKUSZU

W TERMINIE: 23.03.2020 – 24.04.2020

 

 

ELEKTROMECHANIK I0

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

PODS. KONSTR.

B H P

ELEKTROTECH

 

ELEKTROTECH

2.

9:00   - 9:45

PODS. KONSTR.

B H P

ELEKTROTECH

 

ELEKTROTECH

3.

9:55  - 10:40

PODS. KONSTR.

B H P

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

4.

10:50–11:35

PODS. KONSTR.

B H P

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

5.

11:45-12:30

PODS. KONSTR.

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

6.

12:40-13:25

PODS. KONSTR.

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

7.

13:35-14:20

 

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

8.

14:25-15:10

 

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

9.

15:15-16:00

 

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

 

10.

16:05-16:50

 

 

 

 

 

11.

16:55-17:40

 

 

 

 

 

12.

17:40-18:25

 

 

 

 

 

13.

18:35-19:20

 

 

 

 

 

14.

19:25-20:10

 

 

 

 

 

 

FOTOGRAF I0

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

 

 

B H P

2.

9:00   - 9:45

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

 

 

B H P

3.

9:55  - 10:40

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

 

 

B H P

4.

10:50–11:35

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

 

 

B H P

5.

11:45-12:30

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

 

 

 

6.

12:40-13:25

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

 

 

 

7.

13:35-14:20

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

URZĄDZENIA

 

 

8.

14:25-15:10

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

URZĄDZENIA

 

 

9.

15:15-16:00

TEORIA OBRAZ

TEORIA OBRAZ

URZĄDZENIA

 

 

10.

16:05-16:50

 

 

URZĄDZENIA

 

 

11.

16:55-17:40

 

 

URZĄDZENIA

TEORIA OBRAZ

 

12.

17:40-18:25

 

 

URZĄDZENIA

TEORIA OBRAZ

 

13.

18:35-19:20

 

 

URZĄDZENIA

TEORIA OBRAZ

 

14.

19:25-20:10

 

 

URZĄDZENIA

TEORIA OBRAZ

 

 

LAKIERNIK SAMOCHODOWY I0

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

 

TECHNIKI WYT

 

TECHNIKI WYT

BUDOWA

2.

9:00   - 9:45

 

TECHNIKI WYT

 

TECHNIKI WYT

BUDOWA

3.

9:55  - 10:40

 

TECHNIKI WYT

 

TECHNIKI WYT

BUDOWA

4.

10:50–11:35

 

TECHNIKI WYT

 

TECHNIKI WYT

BUDOWA

5.

11:45-12:30

 

TECHNIKI WYT

 

B H P

BUDOWA

6.

12:40-13:25

 

TECHNIKI WYT

 

B H P

BUDOWA

7.

13:35-14:20

 

TECHNIKI WYT

 

B H P

 

8.

14:25-15:10

 

 

PODST LAKIER

B H P

 

9.

15:15-16:00

PODST KONSTR

 

PODST LAKIER

 

 

10.

16:05-16:50

PODST KONSTR

 

PODST LAKIER

 

 

11.

16:55-17:40

PODST KONSTR

 

PODST LAKIER

 

 

12.

17:40-18:25

PODST KONSTR

 

PODST LAKIER

 

 

13.

18:35-19:20

PODST KONSTR

 

PODST LAKIER

 

 

14.

19:25-20:10

PODST KONSTR

 

PODST LAKIER

 

 

 

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I0

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

 

 

 

B H P

PODST KONSTR

2.

9:00   - 9:45

 

 

 

B H P

PODST KONSTR

3.

9:55  - 10:40

 

 

 

B H P

PODST KONSTR

4.

10:50–11:35

 

 

 

B H P

PODST KONSTR

5.

11:45-12:30

 

 

 

PODST KONSTR

PODST KONSTR

6.

12:40-13:25

 

 

 

PODST KONSTR

 

7.

13:35-14:20

BUDOWA

 

BUDOWA

PODST KONSTR

 

8.

14:25-15:10

BUDOWA

 

BUDOWA

PODST KONSTR

 

9.

15:15-16:00

BUDOWA

RYSUNEK

BUDOWA

 

 

10.

16:05-16:50

BUDOWA

RYSUNEK

BUDOWA

 

 

11.

16:55-17:40

BUDOWA

RYSUNEK

BUDOWA

 

 

12.

17:40-18:25

BUDOWA

RYSUNEK

BUDOWA

 

 

13.

18:35-19:20

BUDOWA

RYSUNEK

BUDOWA

 

 

14.

19:25-20:10

BUDOWA

 

BUDOWA

 

 

 

PIEKARZ I0

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

TECHNIKA

TECHNOLOG 1

 

TECHNOLOG 1

B H P

2.

9:00   - 9:45

TECHNIKA

TECHNOLOG 1

TECHNOLOG 2

TECHNOLOG 1

B H P

3.

9:55  - 10:40

TECHNIKA

TECHNOLOG 1

TECHNOLOG 2

TECHNOLOG 1

B H P

4.

10:50–11:35

TECHNIKA

TECHNOLOG 1

TECHNOLOG 2

TECHNOLOG 1

B H P

5.

11:45-12:30

TECHNIKA

TECHNOLOG 1

TECHNOLOG 2

TECHNOLOG 1

 

6.

12:40-13:25

TECHNIKA

TECHNOLOG 1

TECHNOLOG 2

TECHNOLOG 1

 

7.

13:35-14:20

TECHNIKA

TECHNOLOG 1

TECHNIKA

TECHNOLOG 1

 

8.

14:25-15:10

 

TECHNOLOG 1

TECHNIKA

 

 

9.

15:15-16:00

 

 

TECHNIKA

 

 

10.

16:05-16:50

 

 

 

 

 

11.

16:55-17:40

 

 

 

 

 

12.

17:40-18:25

 

 

 

 

 

13.

18:35-19:20

 

 

 

 

 

14.

19:25-20:10

 

 

 

 

 

 

SPRZEDAWCA I0

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

JĘZYK OBCY

O T S

TOWAR

O T S

O T S

2.

9:00   - 9:45

JĘZYK OBCY

O T S

TOWAR

O T S

O T S

3.

9:55  - 10:40

JĘZYK OBCY

O T S

TOWAR

O T S

O T S

4.

10:50–11:35

O T S

O T S

TOWAR

O T S

O T S

5.

11:45-12:30

O T S

B H P

TOWAR

O T S

 

6.

12:40-13:25

O T S

B H P

TOWAR

O T S

 

7.

13:35-14:20

O T S

B H P

TOWAR

O T S

 

8.

14:25-15:10

 

B H P

TOWAR

 

 

9.

15:15-16:00

 

 

 

 

 

10.

16:05-16:50

 

 

 

 

 

11.

16:55-17:40

 

 

 

 

 

12.

17:40-18:25

 

 

 

 

 

13.

18:35-19:20

 

 

 

 

 

14.

19:25-20:10