PIEKARZ II

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ PIEKARZ 2

TECHNIKA W PRODUKCJI PIEKARSKIEJ - mgr Barbara Gałuszka           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TECHNIKA W PROD. PIEKARSKIEJ tydzień 1

Technika prod piekarskiej 2 tydzień

Technika prod. piekarskiej 3 tydzień

Technika prod. piekarskiej tydzień IV

TECHNOLOGIA PRODUKCJI PIEKARSKIEJ - mgr inż. Wiesława Kurek    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piekarz 2 Technologia produkcji piekarskiej tydzień 1

PIEKARZ 2 Technologia Surowce piekarskie.2 tydzień