Operator obrabiarek skrawających II

• Zajęcia na kursie będą odbywać się w terminie: od 30.11.2020 do 18.12.2020 (3 tygodnie) w sposób zdalny, tj. wszystkie zajęcia odbywać się będą przez internet. 4 tydzień zajęć, po Feriach zimowych, tj. od 18.01.2021 do 22.01.2021 odbywać się będzie w formie zdalnej przez internet.

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ

WAZNE: Wytyczne dla uczniów realizujących naukę zdalną w CKZ Nr 2 w Olkuszu

Podstawy elektrotechniki i elektroniki - mgr Waldemar Mendak     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obwody elektryczne

Podstawy technik wytwarzaniamgr Waldemar Mendak     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Transport wewnętrzny, części maszyn, urządzeń

Hydraulityka i pneumatyka 3
Pompa 3
Układ hydrauliczny zbudowany jest z elementów składowych 3

Technologia obróbki skrawaniem - inż. Małgorzata Noworyta    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technologia Realizacja tematów 1 tydzień
Technologia Załączniki 1 tydzień