MECHANIK POJ SAMOCH I

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ MECHANIK POJ SAM 1

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - mgr Janusz Kurek                     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BHP Materiały całość stopień 1 na 25-01-2021

L 1-5 Kodeks pracy prezentacja MECHANIK POJ SAM 25-01-2021

L 6-7 Wypadki przy pracy
L 8 Czynniki szkodliwe

L 9-10 Ochrona przeciwpożarowa
L 11-12 Środki ochrony i Ergonomia

L 13 Wymogi prawne i apteczka
L 14 Pierwsza pomoc przedmedyczna
L 15 Ryzyko zawodowe

BUDOWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - mgr inż. Jan Galicki          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 tydzień:

Rozkład-materiału-Tydzień-I
Budowa poj. samoch. - tydzień 1
Budowa poj. samoch. -tydzień 1.-cd

2 tydzień:

Budowa poj. samoch. Rozkłady -s.-I
Budowa Materiały do nauki - Tydzień 2 s._I
Budowa Materiały do nauki - Tydzień 2 s._I c.d(1)

PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN - inż. Małgorzata Noworyta            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tematy do realizacji PKM 1 tydzień
Załączniki nr 1

Temat do realizacji 2 tydzień

Realizacja tematów 3 tydzień

Realizacja tematów 4 tydzień

RYSUNEK TECHNICZNY - inż. Adam Maczka                                              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.