FOTOGRAF I

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ FOTOGRAF 1

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - mgr Janusz Kurek              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BHP Materiały całość stopień 1 na 25-01-2021

L 1-5 Kodeks pracy prezentacja

L 6-7 Wypadki przy pracy
L 8 Czynniki szkodliwe

L 9-10 Ochrona przeciwpożarowa
L 11-12 Środki ochrony i Ergonomia

L 13 Wymogi prawne i apteczka
L 14 Pierwsza pomoc przedmedyczna
L 15 Organizacja stanowiska prac

TEORIA OBRAZU FOTOGRAFICZNEGO - mgr Jacek Dziubdziela     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FOTOGRAF 1, materiał 1, TOF , śr. J. Dziubdziela

FOTOGRAF 2, materiał 4, TOF , śr. J. Dziubdziela.

FOTOGRAF 1, materiał 1,TOF, czw. J. Dziubdziela

FOTOGRAF 1, materiał 1, TOF, pt. J. Dziubdziela

URZĄDZENIA I SPRZĘT W FOTOGRAFII - dr Arkadiusz Sędek          Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.