Fotograf II

Fotograf II

• Zajęcia na kursie będą odbywać się w terminie: od 30.11.2020 do 18.12.2020 (3 tygodnie) w sposób zdalny, tj. wszystkie zajęcia odbywać się będą przez internet. 4 tydzień zajęć, po Feriach zimowych, tj. od 18.01.2021 do 22.01.2021 odbywać się będzie w formie zdalnej przez internet.

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ

Działalność gospodarcza - mgr Janusz Kurek     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

L-1 Podstawowe pojęcia gospodarki rynkowej
L-2 Podstawy działalności gospodarczej
L-3 Rodzaje przedsiębiorstw - spółki, spółdzielnie i inne
L 4-5 Rejestracja działalności gospodarcze

L-6 FAKTURY VAT
L-6a Podatek VAT - definicja
Faktura -zadanie 1
Faktura korekta - zadanie 2
L 7-8 FORMY OPODATKOWANIA DZIALALNOSCI GOSPODARCZEJ

L-9 UMOWA O PRACĘ
L-10 SYSTEMY WYNAGRADZANIA CZ 1
L-10 WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ CZ 2
L- 11 OBOWIĄZKI PRACODAWCY I PRACOWNIKA
L-12 Przychody i koszty w przedsiębiorstwie

L-14 CZYNNIKI SZKODLIWE DLA ZDROWIA W PRACY FOTOGRAFA
L-15 RODO prezentacja

Technika obrazu fotograficznego          mgr Jacek DziMubdziela     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Ewa Żak Łebek           e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FOTOGRAF 2, TOF, materiał 1, (śr), J. Dziubdziela.

FOTOGRAF 2, TOF, materiał 1, (czw), J. Dziubdziela

FOTOGRAF 2, TOF, materiał 1, (pt), J. Dziubdziela

FOTOGRAF 2, TOF, materiał 2, (śr), J. Dziubdziela

FOTOGRAF 2, TOF, materiał 2, (czw), J. Dziubdziela

FOTOGRAF 2, TOF, MATERIAŁ 2, (pt), J. Dziubdziela

FOTOGRAF 2, TOF, materiał 3, (śr), J. Dziubdziela

FOTOGRAF 2, TOF, materiał 3, (czw), J. Dziubdziela

FOTOGRAF 2, TOF, materiał 3, (pt), J.Dziubdziela

Urządzenia i sprzęt w fotografii - dr Arkadiusz Sędek     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.