Elektryk II

• Zajęcia na kursie będą odbywać się w terminie: od 30.11.2020 do 18.12.2020 (3 tygodnie) w sposób zdalny, tj. wszystkie zajęcia odbywać się będą przez internet. 4 tydzień zajęć, po Feriach zimowych, tj. od 18.01.2021 do 22.01.2021 odbywać się będzie w formie zdalnej przez internet.

Plan zajęć: PLAN ZAJĘĆ

Elektrotechnika i elektronika - mgr Barbara Gałuszka       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elektrotechnika_i_elektronika_tydz1
Elektrotechnika i elektronika tydz2
Elektrotechnika i elektronika tydzień 3

Instalacje elektrycznemgr Barbara Gałuszka         e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instalacje elektryczne cz. 1
Instalacje elektryczne część 2 tydzień 2
Instalacje elektryczne część 3 tydzień 3

Instalacje elektryczne tydzień 4

Maszyny elektrycznemgr Barbara Gałuszka           e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maszyny elektryczne cz. 1
Maszyny elektryczne część 2 tydzień 2
Maszyny elektryczne część 3 tydzień 3

Maszyny elektryczne tydzień 4

Urządzenia elektryczne - mgr Waldemar Mendak      e-mail: .Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elektryk_724[01]_o1.08_u elementy elektroniczne
Energoelektronika